Przydatne linki

Futsal

Siatkówka

Sandomierz

MOSiR

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 0

Wczoraj: 2

Ogółem: 1947

1 kolejka - 5-11.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Paweł Ciepły : Maciej Marzec

6:0  6:0  

kontuzja 

Mecz 2

Andrzej Stachurski : Artur Kołodziej

0:6  0:6 

4.08.2019

17:00

Mecz 3

Sylwester Stajniak : Andrzej Tużnik

3:6  1:6 

10.08.2019

12:00

Mecz 4

Maciej Stefański : Wojciech Ramus

0:6  0:6 

kontuzja

Mecz 5

 Grzegorz Flak : Kacper Kondrat

5:7  4:6 

5.08.2019

17:00

Mecz 6

Artur Wnuk : Krzysztof Rębisz

6:0  6:0 

22.08.2019

17:00

Mecz 7

Sławek Galant : Arkadiusz Czosnek

6:1  2:6
(3)   6:4

11.09.2019

 -

Mecz 8

 Robert Marzec  : Wiesław Pawlik

6:1  6:1 

9.08.2019

9:00

2 kolejka - 5-11.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Robert Marzec : Paweł Ciepły

2:6  6:4
(3)   5:7

10.10.2019 

-

Mecz 2

Maciej Marzec : Andrzej Stachurski

6:0  6:1 

6.08.2019

17:00

Mecz 3

Artur Kołodziej : Sylwester Stajniak

6:2  6:0

22.08.2019

8:00

Mecz 4

Andrzej Tużnik : Maciej Stefański

6:4  6:1

6.08.2019

17:00

Mecz 5

Wojciech Ramus : Grzegorz Flak

------------

Mecz 6

Kacper Kondrat : Artur Wnuk

2:6  4:6 

9.08.2019

17:00

Mecz 7

Krzysztof Rębisz : Sławek Galant

------------

Mecz 8

Arkadiusz Czosnek :  Wiesław Pawlik

7:6  7:6

9.08.2019

17:00

3 kolejka - 12-18.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Arkadiusz Czosnek : Krzysztof Rębisz

3:6  3:6 

5.08.2019

17:00

Mecz 2

Sławek Galant : Kacper Kondrat

6:0  6:0  

wyjazd 

Mecz 3

Artur Wnuk : Wojciech Ramus

------------

Mecz 4

Grzegorz Flak : Andrzej Tużnik

1:6  1:6 

12.08.2019

8:00

Mecz 5

Maciej Stefański : Artur Kołodziej

1:6  2:6 

6.08.2019

17:00

Mecz 6

Sylwester Stajniak : Maciej Marzec

6:0  6:0  

kontuzja 

Mecz 7

Andrzej Stachurski : Robert Marzec

2:6  0:6 

10.08.2019

9:00

Mecz 8

 Paweł Ciepły  : Wiesław Pawlik

6:1  6:0

17.08.2019

16:00

4 kolejka - 12-18.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Paweł Ciepły : Andrzej Stachurski

6:0  6:0

8.08.2019

16:00

Mecz 2

Robert Marzec : Sylwester Stajniak

6:3  6:1

3.09.2019

-

Mecz 3

Maciej Marzec : Maciej Stefański

4:6  7:5
(3)   6:2

3.09.2019

17:00

Mecz 4

Artur Kołodziej : Grzegorz Flak

6:0  6:1

8.08.2019

17:00

Mecz 5

Andrzej Tużnik : Artur Wnuk

6:2  6:4

 6.09.2019

 8:00

Mecz 6

Wojciech Ramus : Sławek Galant

------------

Mecz 7

Kacper Kondrat : Arkadiusz Czosnek

6:1  6:1

6.08.2019

11:00

Mecz 8

Krzysztof Rębisz :  Wiesław Pawlik

6:3  6:2

28.08.2019

-

5 kolejka - 19-25.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Krzysztof Rębisz : Kacper Kondrat

0:6  0:6 

20.08.2019

17:00

Mecz 2

Arkadiusz Czosnek : Wojciech Ramus

------------

Mecz 3

Sławek Galant : Andrzej Tużnik

1:6  3:6

16.08.2019

9:00

Mecz 4

Artur Wnuk : Artur Kołodziej

2:6  1:6 

24.08.2019

8:00

Mecz 5

Grzegorz Flak : Maciej Marzec

2:6  2:6 

4.09.2019

17:00

Mecz 6

Maciej Stefański : Robert Marzec

0:6  0:6 

kontuzja

Mecz 7

Sylwester Stajniak : Paweł Ciepły

3:6  4:6   

11.09.2019

19:00

Mecz 8

 Andrzej Stachurski  :  Wiesław Pawlik

6:7  3:6 

10.09.2019

15:00

6 kolejka - 19-25.08.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Andrzej Stachurski : Sylwester Stajniak

2:6  1:6 

29.08.2019

9:00

Mecz 2

Paweł Ciepły : Maciej Stefański

6:4  7:6 

20.08.2019

17:00

Mecz 3

Robert Marzec : Grzegorz Flak

6:3  6:4 

18.08.2019

15:00

Mecz 4

Maciej Marzec : Artur Wnuk

6:0  6:0  

kontuzja 

Mecz 5

Artur Kołodziej : Sławek Galant

6:0  6:3 

17.08.2019

8:00

Mecz 6

Andrzej Tużnik : Arkadiusz Czosnek

6:2  6:0

19.08.2019

10:00

Mecz 7

Wojciech Ramus : Krzysztof Rębisz

------------

Mecz 8

Kacper Kondrat  :  Wiesław Pawlik

6:0  6:0 

16.08.2019

17:00

7 kolejka - 26.08-1.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Kacper Kondrat : Wojciech Ramus

7:5  6:2

24.08.2019

11:00

Mecz 2

Krzysztof Rębisz : Andrzej Tużnik

0:6  2:6 

17.08.2019

Mecz 3

Arkadiusz Czosnek : Artur Kołodziej

0:6  0:6 

2.09.2019

17:00

Mecz 4

Sławek Galant : Maciej Marzec

6:0  6:0  

kontuzja 

Mecz 5

Artur Wnuk : Robert Marzec

1:6  4:6 

15.09.2019 

-

Mecz 6

Grzegorz Flak : Paweł Ciepły

2:6  3:6 

16.08.2019

16:00

Mecz 7

Maciej Stefański : Andrzej Stachurski

6:2  6:2 

4.09.2019

-

Mecz 8

 Sylwester Stajniak  :  Wiesław Pawlik

6:1  6:0 

20.08.2019

8:00

8 kolejka - 26.08-1.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Sylwester Stajniak : Maciej Stefański

3:6  1:6 

12.08.2019

17:00

Mecz 2

Andrzej Stachurski : Grzegorz Flak

------------

Mecz 3

Paweł Ciepły : Artur Wnuk

6:2  6:3 

25.08.2019

9:00

Mecz 4

Robert Marzec : Sławek Galant

6:3  6:3   

30.08.2019 

Mecz 5

Maciej Marzec : Arkadiusz Czosnek

6:3  6:2

17.08.2019

18:00

Mecz 6

Artur Kołodziej : Krzysztof Rębisz

6:0  6:0 

3.09.2019

18:00

Mecz 7

Andrzej Tużnik : Kacper Kondrat

6:7  6:3  (3)   6:2

17.08.2019

13:00

Mecz 8

 Wojciech Ramus  :  Wiesław Pawlik

6:2  6:2 

31.08.2019

8:00

9 kolejka - 2-8.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Wojciech Ramus : Andrzej Tużnik

1:6  4:6 

18.08.2019

9:00

Mecz 2

Kacper Kondrat : Artur Kołodziej

0:6  0:6 

25.08.2019

17:00

Mecz 3

Krzysztof Rębisz : Maciej Marzec

3:6  1:6

7.08.2019

18:00

Mecz 4

Arkadiusz Czosnek : Robert Marzec

0:6  1:6

3.09.2019

-

Mecz 5

Sławek Galant : Paweł Ciepły

4:6  1:6   

28.09.2019 

15:00

Mecz 6

Artur Wnuk : Andrzej Stachurski

------------

Mecz 7

Grzegorz Flak : Sylwester Stajniak

3:6  2:6

4.08 2019

8:00

Mecz 8

Maciej Stefański :  Wiesław Pawlik

6:1  6:1

6.09.2019

 15:00

10 kolejka - 2-8.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Maciej Stefański : Grzegorz Flak

0:6  0:6 

kontuzja

Mecz 2

Sylwester Stajniak : Artur Wnuk

4:6  6:1  (3)   6:4

8.08.2019

17:00

Mecz 3

Andrzej Stachurski : Sławek Galant

4:6  2:6

7.09.2019

9:00

Mecz 4

Paweł Ciepły : Arkadiusz Czosnek

6:0  6:3

27.08.2019

17:00

Mecz 5

Robert Marzec : Krzysztof Rębisz

6:1  6:1 

12.08.2019

-

Mecz 6

Maciej Marzec : Kacper Kondrat

6:0  6:2 

12.08.2019

17:00

Mecz 7

Artur Kołodziej : Wojciech Ramus

6:0  6:0

 5.09.2019

-

Mecz 8

 Andrzej Tużnik  :  Wiesław Pawlik

6:1  6:1

4.09.2019

-

11 kolejka - 9-15.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Andrzej Tużnik : Artur Kołodziej

1:6  1:6   

27.09.2019 

17:00

Mecz 2

Wojciech Ramus : Maciej Marzec

2:6  0:6

 6.09.2019

 16:00

Mecz 3

Kacper Kondrat : Robert Marzec

3:6  1:6 

12.08.2019

Mecz 4

Krzysztof Rębisz : Paweł Ciepły

0:6  1:6 

10.08.2019

17:00

Mecz 5

Arkadiusz Czosnek : Andrzej Stachurski

6:3  4:6  (3)   6:3 

13.09.2019 

17:00

Mecz 6

Sławek Galant : Sylwester Stajniak

6:7  4:6  

15.09.2019 

17:00 

Mecz 7

Artur Wnuk : Maciej Stefański

0:6  0:6 

kontuzja

Mecz 8

Grzegorz Flak  :  Wiesław Pawlik

6:0  6:0 

14.09.2019 

8:00

12 kolejka - 9-15.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Grzegorz Flak : Artur Wnuk

------------

Mecz 2

Maciej Stefański : Sławek Galant

6:0  6:2

28.08.2019

17:00

Mecz 3

Sylwester Stajniak : Arkadiusz Czosnek

6:1  6:0

24.08.2019

-

Mecz 4

Andrzej Stachurski : Krzysztof Rębisz

6:1 6:3

10.10.2019

-

Mecz 5

Paweł Ciepły : Kacper Kondrat

6:3  6:3

22.08.2019

-

Mecz 6

Robert Marzec : Wojciech Ramus

6:2  6:1  

21.09.2019

-

Mecz 7

Maciej Marzec : Andrzej Tużnik

0:6  0:6   

kontuzja 

Mecz 8

Artur Kołodziej  :  Wiesław Pawlik

6:0  6:0 

18.08.2019

15:00

13 kolejka - 16-22.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Artur Kołodziej : Maciej Marzec

0:6  0:6  

kontuzja 

Mecz 2

Andrzej Tużnik : Robert Marzec

4:6  4:6  

11.09.2019

 -

Mecz 3

Wojciech Ramus : Paweł Ciepły

3:6  2:6 

1.09.2019

9:00

Mecz 4

Kacper Kondrat : Andrzej Stachurski

0:6  0:6  

wyjazd 

Mecz 5

Krzysztof Rebisz : Sylwester Stajniak

0:6  3:6

27.08.2019

17:00

Mecz 6

Arkadiusz Czosnek : Maciej Stefański

1:6  3:6 

18.08.2019

17:00

Mecz 7

Sławek Galant : Grzegorz Flak

------------

Mecz 8

Artur Wnuk  :  Wiesław Pawlik

7:5  6:0 

17.09.2019 

8:00 

14 kolejka - 16-22.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Artur Wnuk : Sławek Galant

------------

Mecz 2

Grzegorz Flak : Arkadiusz Czosnek

6:0  6:0

7.09.2019

 10:00

Mecz 3

Maciej Stefański : Kszysztof Rębisz

0:6  0:6 

kontuzja

Mecz 4

Sylwester Stajniak : Kacper Kondrat

6:1  6:4 

13.08.2019

-

Mecz 5

Andrzej Stachurski : Wojciech Ramus

------------

Mecz 6

Paweł Ciepły : Andrzej Tużnik

------------

Mecz 7

Robert Marzec : Artur Kołodziej

1:6  2:6 

22.09.2019

-

Mecz 8

 Maciej Marzec  :  Wiesław Pawlik

6:1  6:0

8.09.2019

17:00

15 kolejka - 23-29.09.2019

Wynik

Data

Godzina

Mecz 1

Maciej Marzec : Robert Marzec

0:6  0:6  

kontuzja 

Mecz 2

Artur Kołodziej : Paweł Ciepły

------------

Mecz 3

Andrzej Tuznik : Andrzej Stachurski

6:3  6:3   

17.09.2019 

10:00

Mecz 4

Wojciech Ramus : Sylwester Stajniak

6:3  5:7 
(3)   2:6

21.08.2019

9:00

Mecz 5

Kacper Kondrat : Maciej Stefański

3:6  6:7 

2.09.2019

Mecz 6

Krzysztof Rebisz : Grzegorz Flak

1:6  1:6   

25.09.2019 

16:00

Mecz 7

Arkadiusz Czosnek : Artur Wnuk

------------

Mecz 8

Sławek Galant  :  Wiesław Pawlik

6:2  6:1  

22.09.2019 

8:00